Brändist

Moonika Kase -  lihtne, skulptuurne ja graafiline põhjamaisus.

Brändi soov on tuua kunst ehtedisaini.

See soov on kantud suurest lugupidamisest põhjamaade disainipärandi vastu. Brändi loomingule annavad iseloomu ja isikupära puhtad vormid ja selged jooned. Igas loodud ehtes on näha armastust skulptuuri, arhitektuuri, graafiliste joonte ja detailide vastu. Nendest mõtetest kantuna on valminud iga ehe stuudios. Seda kõike toetab omakorda detailitäpsus ja kvaliteetne käsitöö. 

"Mind paeluvad väga traditsioonilised metallikunsti materjalid ja klassikalised tehnilised võtted. Otsin võimalusi, et nende ühendamise läbi kaasaegsete materjalide ja tehnikatega anda oma loomingule  täiesti uudne, esteetiline väärtus, eelkõige vormikeele kaudu."

Moonika Kase brändi eesmärgiks on luua kvaliteetseid ehteid ja aksessuaare, mis oma kaasaegsuses oleksid siiski ajatud, mis kestavad kaua ning on keskkonna- ja ehtekandjasõbralikud. Sellest tulenevalt kasutatakse stuudios ainult väga hoolikalt valitud materjale. 

Moonika Kase lõi oma brändi 2017 aastal, pärast metallikunsti eriala lõpetamist Eesti Kunstiakadeemias ning on aastate jooksul osalenud ka mitmetel näitustel.
Eelmine
Galerii
Järgmine
Saabunud on aasta kõige pidulikum aeg! 

Vastused puuduvad

Email again: