Tagastamistingimused

Meie eesmärk on rahuldada oma klientide soovid parimal võimalikul moel. Pärast tellimuse kättesaamist on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Transpordikulusid ei tagastata. 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise soov ning saata see e-posti aadressile moonika.kase@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

E-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale kauba eest saadud tasud. E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.