Ostu- müügitingimused

E-poes müüdavate toodete hinnad ja kirjeldused on märgitud toodete juurde. Hinnad on eurodes ning sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu (20%).
Hinnale lisandub tasu toodete kohaletoimetamise eest, mis sõltub ostja asukohast ning kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimiseks tuleb soovitud toode lisada ostukorvi, täita andmeväljad ning valida sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus.

Toodete eest on võimalik tasuda kas ülekandega (arve alusel), pangalingi kaudu või krediitkaartiga. Klient tasub tellimust kinnitades 100% toote hinnast.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole. Kui tellitud toodet ei ole mingil põhjusel võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine
Kohaletoimetamine võtab Eesti siseselt aega 2-3 tööpäeva, Euroopas 7-9 päeva ja mujal maailmas 21 päeva. Nimetatud tähtajad on informatiivsed. Kui selleks ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võtta E-poega ühendust. Toote kirjelduse lehel on märgitud, millal on toode väljasaatmiseks valmis. 

Toimetame tooted Kliendini tähitud postiga või pakiautomaadi teenusega, teavitame Klienti e-posti teel, kui toode on teele pandud.

E-pood ei vastuta viivituste või tekkinud probleemide eest juhul, kui viivitus või probleem on tekkinud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel sisestatud andmete ebatäpsusest.
Saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Pretensiooni esitamise õigus - E-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe kuu jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul E-poe poole, saates e-kirja aadressile moonika.kase@gmail.com või helistada telefonil: +372 52 94 380.

E-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui E-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest E-pood vastutab, parandame  või asendame puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastame ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. E-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine - Pretensioonid palume saata e-kirja aadressile moonika.kase@gmail.com või helistada telefonil: +372 52 94 380. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja E-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.